Vizite ne Medvegje, ku dyshohet per varreze masive
Albeu.com
Një ekip nga Kosova ka realizuar një vizitë të përbashkët me delegacionin e Beogradit në Komunën e Medvegjës, në lokacionin ku dyshohet për një varrezë masive, raporton RTK.
Ekipi nga Kosova përbëhet nga anëtarë të delegacionit për bisedime me Beogradin, në kuadër të Grupit Punues për Persona të Pagjetur dhe ekspertë vendorë e ndërkombëtarë.
Shtuar më 01/05/2010, ora 19:00
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori