Vizita e Papës, Rama ironizon: Bashkia të lyejë shtyllat
Kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me deklaratat e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, për punimet që po bëhen në sheshin “Nënë Tereza”, me rastin e vizitës së Papa Françeskut.

Rama shkruan se Bashkia duhet të lyejë shtyllat dhe jo të krenohet me punët e të tjerëve.

“T'ia thotë dikush Bashkisë të lyejë shtyllat e bulevardit, se boll u krenuan me punët e të tjerëve për vizitën e madhe”, shkruan Rama në Facebook. /albeu.com/

Shtuar më 12/09/2014, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori