Viti 2021 vjen me dy bebe vajza
Dy vajza kanë ardhur në jetë në momentet e para të vitit të ri 2021.

Ministrja e Shendetesise Ogerta Manastrirliu ka publikuar fotot e tyre Pak minuta sapo ka ka ndodhur nderrimi i viteve.

Postimi i plote

Mirë se erdhët Ajla dhe Meri😍😍

Dy vajza që erdhën në jetë të shëndetshme 1 min pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni” në Tiranë janë oguri më i mirë për vitin që sapo ka ardhur🙏🏼

#Gëzuar🎉 /albeu.com/

Shtuar më 01/01/2021, ora 08:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori