Visjan Ukcenaj rrëfen të pathënat: Hyra në Portokalli por më hoqi Altin Basha (VIDEO)
Aktori i humorit Visjan Ukcenaj u bë i njohur falë rolëve të tij në 2XL. Por dalja e parë ose konkurimi i parë i tij nuk ka qënë 2XL por Portokallia.

Gjatë një bisede në "BOOM" në "Ora News", Visjan Ukcenaj ka rrëfyer se si ka marrë pjesë në audicionet e "Portokallisë" dhe si është zhgënjyer nga Altin Basha, cili i ka hequr pjesën dhe atë si aktor nga spektakli.

"Agron Llakaj më pranoi, dhe lajmërova gjithë fisin që do të dal në televizion në "Portokalli", por Altin Basha më kishte hequr pjesën dhe më tha se nuk mund t'a përdorësh spektaklin për t'u futur në akademi..." /albeu.com/Shtuar më 24/03/2018, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori