Vijon dorëzimi vullnetar i armëve, 38 armë zjarri për 24 orë
Policia e Shtetit bën me dije se vazhdojnë dorëzimi në mënyrë vullnetare të armëve.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se në 24 orët e fundit janë dorëzuar plot 38 armë zjarri në të gjithë Shqipërinë.

Mësohet se gjithashtu janë dorëzuar edhe 14 500 fishekë dhe municione të tjera luftarake./albeu.com/
Shtuar më 04/02/2017, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori