Vijon aksioni i INUK, banorët përplasen me punonjësit (VIDEO)
Punonjësit e INUK kanë hasur sot rezistencën e banorëve të një ndërtese e cila ishte planifikuar për tu shembur në Rrugën e Elbasanit. Në mbështetje të punonjësve të INUK kanë mbërritur edhe forcat e policisë të cilët kanë shoqëruar në polici 2 djemtë, vajzën dhe kryefamiljarin e banesës që do të prishej.

Ata pretendonin se nuk kishte një vendim për prishjen e banesës së tyre. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori