Vijojnë lëkundjet e tokës, ku ishte epiqendra dhe sa ballë
Një tjetër lëkundje është ndjerë pak minuta më parë në Tiranë.

Mësohet tërmeti ka qenë më magnitudë 4.2. Sipas IGJEUM, epiqendra e tërmetit ishte në detin Adriatik, në afërsi të Kepit të Rodonit. Ndërkohë thellësia e lëkundjeve ishte 35 km.

Pasgoditje të shumta janë ndier në vend që pas tërmetit të 26 nëntorit që shkundi Shqipërinë.

Shtuar më 01/12/2019, ora 08:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori