Vijojnë dridhjet e tokës, ku ishte epiqendra dhe sa i fortë
Një tjetër pasgoditje është regjistuar pak minuta më parë ne vend, me epiqendër në Gjirin e Lalzit.

Tërmeti pati një magnitudë 3.4 të shkallës Richter, ndërsa thellësia e matur ishte 24 kilometra.

Mijra pasgoditje janë ndier që pas tërmetittë 26 nëntorit por me një intensitet dhe fuqi më të ulët.Shtuar më 10/12/2019, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori