Vidhte koshat e bletëve, shqiptari ishte kthyer në makthin e grekëve
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një shqiptar është vënë në pranga nga policia greke, pasi rezultonte se ishte autor i vjedhjeve të kosherevebletëve.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ka marrë vëmëndjen e mediave greke lidhur me këto vjedhje.

43 vjeçari u arrestua në Poligiros në Halkidiki, pasi është autor i vjedhjeve të kosherevebletëve. Shqiptari në fjalë ishte i përfshirë edhe në disa vjedhje të kafshëve në këtë zonë.

Policia i ka dokumentuar së paku tre raste vjedhjesh. Ai dyshohet se gjatë periudhës janar 2015, deri në shkurt të vitit 2016, të ketë dijeni për vjedhjen e 12 koshereve me bletë. Policia ka gjetur në zonën pyjore të Halkidikisë një total prej 9 koshere me bletë që i përkisnin pronarëve të ligjshëm. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2016, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.