Vidhnin kasetofona, arrestohen dy adoleshentët
Dy të rinj janë vënë në pranga nga policia e Tiranës për vjedhje. Olsian Ciku dhe Klodjan Çollaku njiheshin si anëtarë të së ashtuquajturës Banda e Bulevardit pasi vidhnin në zonën pranë ish hotel Dajtit.


Sipas policisë ata grabitnin kasetofona në automjetet që parkoheshin atje ndërsa ishin vënë nën survejimin e policise pre disa ditësh. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2012, ora 18:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori