Vidhet shtëpia e diplomatit të Kuvajtit në Tiranë, në kërkim 28- vjeçarja
Vidhet shtëpia e atasheut diplomatik pranë Ambasadës së Kuvajtit në Tiranë.

Nga banesa e Humoud Saleh Alhusaini është vjedhur pa thyerje shtëpie një byzylyk dhe unazë floriri.

Atasheu jeton në kompleksin e vilave ne Petrelë.

Dhe për këte ngjarje komisariati një ka të dyshuar shtetasen filipineze Annabelle Belgira e cila ishte e punësuar për mirëmbajtjen e vilës.

Burime të sigurta pranë komisariatit numër 1 pohuan për Top Channel se emri i 28 vjeçares do të referohet në Prokurori për dyshimet e vjedhjes. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2019, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori