Vidhet Myftinia e Durrësit
Gjatë natës, persona ende të paidentifikuar kanë grabitur zyrat e Myftinise ne Durres, ndërsa kanë marrë para dhe sende me vlerë.

Personat ende te paidentifikuar kanë hyrë nëpërmjet dritares, duke e thyer atë në ambjentet e brendshme.

Ata kane marë një shumë parash dhe sende me vlerë. Nuk dihen ende autoret, nderkohe që policia ka nisur hetimet. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2016, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori