Vidhen zyrat e Minibashkisë Nr 2 në Berat
Gjatë natës së lënë pas, janë vjedhur zyrat e Minibashkisë Nr 2 në Berat. Portali Albeu njofton se autorët kanë marrë nga kasaforta rreth 2 milionë lekë.

Uniformat blu bëjnë me dije se autorët kanë dhunuar zyrat e Gjëndjes Civile, Tatim Taksave. Lidhur me këtë grabitje, nga ana e policisë kanë nisur hetimet per identifikimin dhe kapjen e autorëve. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2015, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori