Vidhen zyrat e bashkisë së Bilishtit
Disa sende me vlerë janë vjedhur gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar në zyrat e Bashkisë së Bilishtit në Korçë.

Grabitësit kanë hyrë nga dritarja, në një prej zyrave ku ndodhej kasaforta dhe kanë tentuar që ta hapin.

Fatmirësisht grabitësit nuk kanë hapur kasafortën. Denoncimi në polici është bërë mëngjesin e sotëm. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2015, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori