Vidhen dy 'bisha’ luksi në Shqipëri, pronarët kërkojnë ndihmë
Dy makina super luksoze janë vjedhur ditën e sotme në Shqipëri.
Pronarët e dy automjete të vjedhura të llojit “Benz CLS” dhe “Range Rover”, kanë raportuar faktin që automjetet e tyre janë grabitur krejt papritur brenda ditës.

Më konkretisht, Benzi me targa AA 183 YO, ngjyrë e zezë, është vjedhur mbrëmjen e kaluar në zonën e Plepave në Durrës. Makina mendohet të jetë grabitur gjatë orës 00:00 të mesnatës deri në 05:00 të mëngjesit, shkruan JOQ.

Qytetari që ka denoncuar rastin kërkon ndihmën e shqiptarëve për ta rigjetur automjetin e tij.

Ndërsa automjeti luksoz tip “Range Rover” ngjyrë të zezë me targa “AA020 TO” është vjehdur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Pronari i mjetit shkruan se ofron shpërblim të majmë për këdo që e ka parë.
Shtuar më 17/10/2019, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori