Videoja Prifti-Beqiraj, Gjykata e Lartë rrëzon Prokurorinë
Gjykata e Larte ka shpallur të papërdorshme videon mes ish- ministrit të Ekonomisë, Dritan Prifti dhe zëvendësit të tij, Leonard Beqiraj duke rrezuar kështu edhe provën e prokurorisë.


Prokuroria kishte kerkuar që videojashfaqej në seance, por ajo nuk është pranuar. Sipas avokatit të Dritan Priftit, me këtë vendim, kjo ceshtje mund të konsiderohet e mbyllur. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2012, ora 12:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori