Videoja me Greqi te copetuar, behet lajmi me i lexuar ne mediat turke (video)
Albeu.com
Nje lajm me nje video te publikuar ne jakujam.com dhe youtube.com eshte bere njeri nder lajmet me te lexuara ne median turke te internetit. Behet fjale per videon ku Ballkani eshte paraqitur me kufij te ndryshuar.Ne video shihet se Shqiperise, Maqedonise dhe Turqise u eshte dhene pjese nga territori grek, duke e zvogeluar keshtu Greqine. Sipas lajmit ne fjale te publikuar ne gazeten e internetit internethaber.com me titull "Arnavut Inadi - Inati shqiptar", thuhet se kjo video ka shkaktuar polemika mes shqiptareve dhe grekeve ne internet.

Shikoni videon:Hostoni videot tuaja falas ne jakujam.com
Shtuar më 22/08/2007, ora 13:38
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori