Bodyguardi i Vangjush Dakos "plaset" papritur në tokë, ra apo e hodhën? (VIDEO)
Vangjush Dako është aktualisht një nga figurat më të komentuara për shkak të mandatit të tij të dikurshëm si kryebashkiak i Durrësit, një nga qytetet më të prekura nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit.

Ky i fundit shfaqej shpesh pranë Bashkisë Durrës gjatë ditëve pas tërmetit, por zakonisht në kafet e afërta, duke ngritur kështu dyshime nëse po kurdiste dicka.

Por mbrëmjen e sotme një video ka qarkulluar në rrjet ku duket truproja i Dakos i cili bie nga makina, ndërsa nuk dihet nëse ka qenë aksidentale apo e kanë shtyrë nga brenda.

I pari del Dako, ndërsa truproja bie nga makina, ngrihet, përpiqet të shkundet dhe më pas vazhdon rrugën.

Dako ndërkohë as nuk e kthen kokën fare për ta parë, por vijon i qetë në drejtimin ku ishte nisur.

Për më tepër mund të ndiqni pamjet në videon që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2019, ora 23:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori