Video satirike e Albeu.com mbi krizën e Rilindjes pushton rrjetet sociale (VIDEO)
Portali Albeu.com ka publikur sot një video satirike me skena nga filmi “Downfall” me monologun e famshëm të aktorit Bruno Ganz.

Ky moment është përshtatur për situata të ndryshme edhe më parë, por tashmë Albeu.com ka publikuar edhe një version të fundit që bën një ironi therrëse me krizën që ka përfshirë Rilindjen dhe mazhorancën e kryeministrit Edi Rama.

Videoja po bën xhiron e internetit, duke u ripublikuar në dhjetëra portale.

Ndiqni më siper video satirike te Albeu.com.
Shtuar më 28/10/2018, ora 00:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori