Video e te vrareve ne Brodec te Tetoves
Albeu.com
Nje video e regjistruar nga nje celular eshte publikuar dje ne Jakujam.com. Ne video duken trupat e pa jete te shqiptareve dhe degjohen talljet e policeve maqedonas, te cilet flasin nje gjuhe tjeter sllave.

Shtuar më 11/11/2007, ora 19:56
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori