Vezë të freskëta drejt Ramës? (FOTO)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Bujar Kapexhiu nuk ka të ndalur në shigjetimin e mjaft personazheve në politikë, duke i sjellë me fokus aktualiteti.

Ketë herë ai ka sjellë situatën për të cilën mori jehonë të madhe, hedhja e vezëve në drejtim të kryeministrit Rama.

Bashkëngjitur fotos ai ka shkruar: "Gastronomi parlamentare". /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2016, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.