Vetëvritet me armën e shërbimit policja 25 vjeçare (FOTO LAJM)

Efektivja e policisë, Iroldina Iljazi, është gjetur e vetëvrarë gjatë ditës së sotme nq banesën e saj në qytetin e Sarandës. Nga informacionet e parë thuhet se Iljazi, 25 vjeçe, është gjetur e qëlluar me armën e shërbimit.

Kolegët e kërkuan në banesë, pasi po vonohej për orarin e punës dhe prisnin që ajo të vinte në shërbim, por e gjetën të vetvrarë.

Iroldina Iljazi ishte efektive e Grupit të Gatshëm./albeu.com/
Shtuar më 12/08/2016, ora 20:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori