Vetevrasje ne Vidohove, var veten 67-vjecari qe ndihmoi Besim Karajn
Albeu.com
Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur banorët e Vidohovës në Devoll. 67- vjeçari Ismet Musabej është gjetur sot i vetëvarur në shtëpinë e tij. Sipas informacioneve të para, viktima ka kryer vetëvrasjen pasi ...... ndihmoi Besim Karain, vrasësin e tre vëllezërve Mulliri, për t’u arratisur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e vërtetë të ngjarjes.
Shtuar më 07/02/2010, ora 18:52
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori