Vetëvrasja e 20-vjecares, policia arreston bashkëshortin
Policia e Kavajës arrestoi këtë të martë bashkëshortin e 20-vjecares">20-vjecares Hamide Biçaku e cila i dha fund jetës duke u helmuar me fotoksinë, 2 javë më parë.

Arrestimi i shtetasit Gentian Lika erdhi pas akuzave të familjarëve të vajzës, se ky i fundit e dhunonte dhe bashkë me të afërimit e tij e detyruan të ndërmerrte aktin e rëndë. Sipas policisë, Lika është arrestuar për ‘shkaktim të vetëvrasjes’ dhe rrezikon deri në 5 vite burg nëse vërtetohen akuzat. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori