Vështirë për t'u besuar por kjo zonjë simpatike bjonde është gjyshja e Çiljetës (FOTO LAJM)

Gjyshja e këngëtares Çiljeta pavarësisht viteve që ka mbi supe shfaqet në një formë mfajt të mirë.

Në fotot e postuara së fundi në instasory nga vajza e saj dhe njëkohësisht mamaja e këngëtares Çiljeta, gjyshja duket mjaft e mbajtur dhe moderne.

Me syze dhe flokët e verdha gjyshja tërheq vëmendjen e ndjekësve, të cilët tashmë e gjetën genin se nga buron bukuria në familjen Çilaga.

Nuk mund të lem pa përmendur edhe mamanë e Çiljetës e cila duket mjaft e re dhe moderne njëkohësisht.
Shtuar më 03/07/2020, ora 17:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori