Versioni që nuk e keni dëgjuar kurrë, Despacito me çifteli (VIDEO)
Pëlqej
Padyshim që kënga "Despacito" ka thyer shumë rekorde deri më sot dhe ka arritur shifrën marramendëse 4.4 miliardëklikime.

Duke marrë parasysh se rreth 7 milirdë është gjithsejpopullsia njerëzore duhet thënë se është një këngë shumë e klikuar.

Versione të ndryshme janë prezantuar kudo në botë të kësaj kënge.

Por versioni i vecantë i Fatmir Makolli vëret që do t'ju habisë.

Aie ka arritur këtë këngë vetëm me cifteli.

Ai sapo ka lansuar instrumetalin dhe klipin këtij projekti. Makolli paraqitet në klip me veshje tradicionale, e me çiftelinë e tij ai nxjerr tingujt e melodisë së hitit të këtij viti “Despacito” shkruan rt21.

Gjithashtu, pjesë e klipit është edhe një grup valletarësh nga “Artdesing” të Jeton Vorfit duke i dhënë frymë mjaft interesante këtij projekti.
Shtuar më 12/10/2017, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori