Vendimi për armët kimike, Vasili: Rama u tregua racional dhe gjakftohtë
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili shprehet se kryeministri Rama u tregua racional dhe gjakftohtë sa i përket vendimit për të refuzuar shkatërrimin e armëve kimike në Shqipëri.Vasili tha se u vlerësuan mundësitë reale që Shqipëria ka në lidhje me atë çka iu propozua, ndërsa shtoi se në cilësinë e aleatit më të madh, kreu i LSI-së, Ilir Meta, ka qenë gjatë gjithë kohës i informuar aq sa duhej. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2013, ora 18:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori