Vendimi i Gjykatës për Tahirin, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Rrjeti ka shpërthyer në meme pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin. Ish-ministri u dënua vetëm për shpërdorim detyre, pasi gjykata e liroi nga akuzat për trafik droge dhe grup të strukturuar kriminal.

Gjykata dënoi Tahirin me 5 vite heqje lirie, por ky vendim është konvertuar në shërbim prove për 3.4 vite. Kjo ka shkaktuar edhe pakënaqësi në rrjet.
Shtuar më 19/09/2019, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori