VENDIMI/ Deri me 3 prill restorantet dhe baret në të gjithë vendin do të jenë mbyllur

Deri me 3 prill restorantet dhe baret në të gjithë vendin do të jenë mbyllur

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka firmosur sot urdhrin për të mbyllur çdo bar apo restorant në të gjithë vendin, të paktën deri me 3 prill.

Përjashtim nga rregulli bëhet vetëm për shërbimin në banesë, i cili do të kryhet duke respektuar rregullat higjienike.
Shtuar më 13/03/2020, ora 20:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori