Vëllai kërkon rikthimin e motrës nga kampi i Sirisë: Këtu duhet pare e madhe
Florini është një vëlla, i cili kërkon rikthimin e motrës së tij nga kampet siriane.

Në Open ai tha se motra e tij, Klotilda Zani ndodhet atje që prej vitit 2014 dhe ka 3 fëmijë.

Motra Klotilda Zani: Kanë ik persona nga Kosova. Shteti ka tërheq. Ketu nuk ka rrugëzdhije tjetër. Këtu duhet pare e madhe. Nuk ka rrugë tjetër. Asnjë gruan nuk i ka pasaportat këtu.

Gazetari Taulant Kopliku: Ka edhe raste të tilla. Por ne nuk mund të spekulojmë.
Shtuar më 21/10/2019, ora 22:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori