Veliaj: Së bashku do ta rilindim Tiranën
Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Erion Veliaj ka shkruar një status në Facebook, menjëherë pasi e majta e ka zyrtarizuar si kandidat në Tiranë.

Statusi i Erion Veliajt

Miq te dashur,
Bashke me ju do jap gjithcka per besimin qe investoi tek une PS & Aleanca jone. Mezi pres te bejme nje fushate qytetare e pozitive e me pas t'i pervishemi punes non-stop per te kapur kohen e humbur te Tiranes tone.

Tiranen do ta rilindim ne kohe rekord, bashkine do ta rikthejme ne pune 24/7!

‪#‎Bashke‬ me pune, qytetari dhe energjine me te mire te Kryeqytetit te gjithe Shqiptareve! Juaji, Eri. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2015, ora 21:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori