Veliaj: Nga kandidatët kërkoni sa më shumë hapësira publike
Gjatë një takimi të mbajtur sot me të rinj, Erion Veliaj ka apeluar që nga kandidatët të kërkohet sa më shumë hapësira publike.

Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Erion Veliaj, sot zhvilloi në Qendrën Rinore në kryeqytet një takim me të rinj.

“Kërkoni nga kandidatët sa më shumë hapësira publike”, ishte mesazhi që përçoi ai për votuesit e rinj. Veliaj pritet të japë së shpejti dorëheqjen si pjesë e kabinetit të qeverisë Rama, për të garuar për kryetar të Bashkisë së Tiranës. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2015, ora 16:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori