Veliaj: Këndi i lodrave s'ka kafe e pallate
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar sot në Twitter pas marrjes në pyetje nga prokurori për ndërtimin te liqeni.

Veliaj thotë se ka dhenë sqarime para prokurorit se brenda parkut është ndërtuar kënd lojërash për fëmijë dhe jo lokal.

"Sqarova kolegët e prokurorisë për atë që panë të gjithë, këndi i lodrave s'ka kafe e pallate. Të gjithë të qartë". /albeu.com/

Shtuar më 04/06/2016, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori