Veliaj: Kam ëndërr një fëmijë
Erion Veliaj gjatë një intervistë për emisionin "Vila 24" në News 24 ka thënë se ka ëndërr këtë vit një fëmijë.

Ai ka këshilluar qytetarët që më 2016">2016 të jenë më të njerëzishëm.

“Kam një dëshirë që lidhet me punën. Unë e jetoj këtë punë si dikush jeton një dashuri me shikim të parë, shumë gjëra i lidh me punën. Por nëse qyteti në vitin 2016">2016 do ishte më i njerëzishëm unë besoj se asfalti mund të kompensohet, pusetat mund të kompensohen, dritat mund të ndërrohen, ndërsa njerzillëku është diçka që nuk blihet me para dhe që nuk e investon vetëm dot bashkia. Kërkon një konsensus publik”, tha Veliaj.

Erion Veliaj ka qenë disi i sinqertë në intervistë, teksa tha se është dështak në kërcim. /Albeu.com/
Shtuar më 04/01/2016, ora 20:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori