Vdes shqiptari i dytë që dogjën lokalin e basteve në Itali
Lidhur me ngjarjen e 1 nëntorit ku katër shqiptarë dogjën lokalin e basteveItali, raportohet se ka ndëruar jetë edhe shqiptari i dytë si pasojë e djegieve.

Mediat italiane raportojnë se Aramit Ismajlukaj, 29 vjeç, nuk arriti t’i shpëtonte dot plagëve të marra si pasojë e djegies. Ai u plagos rëndë më 1 nëntor, kur bashkë me Albert Jakupin, 19 vjeç që vdiq në vend, po ndiznin me kanaçe benzine një lokal bastesh, Eurobet në Imperia. Bashkëpunëtori i tretë, Martjev Ismajlukaj, 19 vjeç, është në burg dhe i vetmi që mundet të tregojë se çfarë ndodhi. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2015, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori