Tahiri reagon ndaj dënimit: Ndiqni LIVE konferencën
Vdes pushuesi nga Amerika në Sarandë
Një pushues amerikanë ka ndërruar jetë në qytetin e Sarandë. Pushuesi amerikane është i moshës 62-vjeçare dhe sipas të dhënave paraprake ka qen për pushime në Sarandë.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së 62-vjeçarit por policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 19/08/2019, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori