Vdes pensionisti në rrugë, ambulanca nuk duket gjëkundi
Nje denoncim ka arrdhur në Facebookun e ish kryeministrit Sali Berisha. Një qytetar ka denoncuar se një pensionist ka vdekur teksa po qendronte mbështetur te muri i postës në Fier dhe ambulanca nuk është dukur.

Postimi i Berishës

Vdes ne mes te qytetit pa asnje ndihme mjeksore!

Ne narkoshtet nuk ka urgjence per qytetaret!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Jemi shokur Doktor
Pensionisti ne kete gjendje ka qendruar per gjysem ore.
Ambulanca nuk u duk.
Personi ne fjale nderroj jete tek muri i Postes Fier.
Keqardhje!


Shtuar më 16/07/2019, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori