Vdes një tjetër shqiptar në burgjet greke
Një shqiptar ka ndërruar jetë në burgun e Patrës në Greqi.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të shtunën e kaluar. Viktima është një 55-vjeçar nga Fieri. Familja e tij ka tërhequr trupin dhe do të bëjë varrimin e tij në Shqipëri.

Ky është rasti i gjashtë ku një shqiptar humb jetën në burgjet greke. Shkaku i vdekjes nuk është bërë ende i ditur.
Shtuar më 10/07/2019, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori