Vdes nga i ftohti roja i një pallati në Lushnje, e gjetën të ngrirë në vendin e punës
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ngricat që kanë paralizuar vendin i kanë marrë jetën një 52 vjeçari në Lushnje. Viktima është Bashkim Çepa, i cili punonte roje në një pallat në Golem të Lushnjes dhe bënte turnin e natës.

Ai është gjetur i ngrirë nga familjarët e tij gjatë ditës së sotme dhe ndonëse është transportuar me urgjencë në spital, nuk ia ka dalë dot mbanë.

Deri tani bilanci është negativ, ku tre persona kanë humbur jetën gjatë këtyre ditëve të ftohta. Dy endacakë u bënë viktima të motit në Durrës e Sarandë. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2017, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.