“Vazhdon i paprekur bixhozi”, akuza për llotot (FOTO LAJM)

Që nga 1 Janari, bastet konsiderohen të ndaluara me lig.

Ama sipas qytetarit dixhital të ish-kryeministrit Berisha bastet online funksionojnë ende.

Statusi i Berishës

Vazhdon i paprekur olsbixhozi!

Shikoni pse u “ndaluan” lojrat e fatit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Përshendetje Doktor Berisha!

Ligji për lojërat e fatit vazhdon avazin, e verifikueshme dhe nga fotot e kompanive që funksionojnë online.

Respekte /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2019, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori