Vazhdon greva e opozites
Albeu.com
Deputetët grevistë dhe 180 mbështetës së tyre kaluan mbrëmë natën e katërt të grevës së urisë në kuadër të protestës të nisur në datën 30 Prill. Gjendja shëndetësore e grevistëve është rënduar ndjeshëm. Ditën e djeshme, para ...... protestuesve, kreu i PS-së, Rama tha se opozita nuk do heqë dorë nga e vërteta e zgjedhjeve.
Sipas tij, nuk ka asnjë vendim gjykate që të pengojë hapjen e kutive.
Shtuar më 04/05/2010, ora 10:58
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori