"Vatikani publikoi dosjen e Saimir Tahirit në Shqipëri"

Ish-badigardi i Sali Berishës, Izet Haxhija ka bërë një postim të çuditshëm në Facebook duke theksuar se dosjen e Saimir Tahirit e kanë hedhur në media dhe ia dhanë në dorë demokratëve persona nga ata që ai i quan "dora e fshehtë e Vatikanit" në Shqipëri.

Postimi i plotë

Nuk ju duket pak e çuditshme qe dosja e pergjimeve te droges ne Itali te bjere ne dore te PD?

Çfare roli ka Tritan Shehu ne kete mes?

A ju dorëzua kjo dosje PD nga ndermjetësimi i te kudogjendures ne zhvillimet ne Shqipëri, San Exhidios, qe eshte dora e fshehte e Vatikanit?

Ne keto zhvillime a mos kemi nje lufte agjenturash te huaja ?

Te shofim e te presim”, shkruan ai.
Shtuar më 19/10/2017, ora 18:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori