Vangjel Dule dhe kryetari i Omones përfundojnë në polici
Pëlqej
Më në fund policia ka ndërhyrë dhe ka arrestuar 4 ekstremisë grekë që cënuan sovranitetin e shtetit shqiptar.

Por menjëherë kanë vërshuar në komisiariatin e policisë Vangjel Dole dhe kryetari i Omonias.

Njëri nga ekstremistët e arrestuar Babis Karathanos ishte sot në Bularat për varrimin e Kaçifas

Karathanos dhe 3 të tjerë të dyshuar për bllokimin e rrugës në Bularat. Ndërsa Karathanos dyshohet se ka hyrë edhe ilegalisht në Shqipëri./albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori