Valixhia që alarmoi “Zogun e Parë”
Pëlqej
Banorët e zonës pranë Maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë janë alarmuar sot pasi një valixhe e dyshimte ishte braktisur në Bulevardin “Zogu i Parë”. Kalimtarët dhe banorët njoftuan policinë e cila ka mbërritur në vengjarje.

Pasi kanë rrethuar perimetrin e sigurisë dhe kanë ndaluar qarkullimin, policet kanë konstatuar se valixhia ishte bosh dhe ishte harruar aty nga persona ende të paidentifikuar. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori