Vajza po kërcente në lokal, të dashurit i erren sytë dhe bën veprimin e papritur (VIDEO)
Ky është momenti kur një i dashur xheloz hyn me shpejtësi në skenën e lokalit dhe godet me shkelm në kokë të dashurën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Pojuca të Brazilit. Vajza po performonte kërcimin tëerking, ndërsa i dashuri i saj duket se nuk e ka pëlqyer këtë lloj kërcimi. Ai vrapoi drejt saj dhe e goditi në fytyrë. Veprimi i të riut ka shokuar të pranishmit në lokal.

Më pas ndërhynë rojet e sigurisë së lokalit, duke ndaluar të riun. Reagimi i dhunshëm i të dashurit xheloz ka nxitur një sërë reagimesh negative ndaj tij në internet. Është e paqartë nëse policia braziliane nisi hetim ndaj të riut.


Shtuar më 30/10/2019, ora 14:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori