Vajza mund të ketë vdekur para një viti, mjekët ligjorë sqarojnë ngjarjen në Kombinat
Ngjarja e rëndë që tronditi Shqipërinë mbrëmjen e djeshme, ka nisur të zbardhet.

Zhaneta Josifi dhe vajza e saj Anisa, kanë humbur jetën për shkak të agjërimit të tejzgjatur.

Versioni paraprak i mjekëve ligjorë pas kqyrjes së trupave është se vajza e re, 30 vjeçe kishhte humbur jetën 6 muaj deri në 1 vit më parë.

Blerta Josifi, e cila është e vetmja e mbijetuar nga familja, u gjet në gjendje të rëndë ndërsa tani ndodhet në terapi intensive, në gjendje të stabilizuar.Shtuar më 03/07/2020, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori