Vajza e divorcuar e djemtë trafikantë, pse iu vu tritoli banesës në Gjirokastër?
Mbrëmjen e sotme në fshatin Shtëpez, të Bashkisë Gjirokastër, në një banesë ka shpërthyer një tritol.

Burime për mediat bëjnë me dije se 300 gramë tritoli është vendosur në banesën e Fadil Tolës. Nga shpërthimi, mësohet nuk ka persona të lënduar.

Ky që shihni në foto, është djali i Fadil Tolës, Durim Tola, trafikant droge.

Dyshohet se ngjarja ka lidhje me prishjen e pazareve të drogës, pasi djemtë e familjes Tola janë emra të njohur për policinë e Gjirokastrës dhe mund të jenë të përfshirë në aktivitete kriminale.

Ndërsa pista e dytë, lidhjet e vajzën e familjes Tola, e cila është e divorcuar. /albeu.com/

Shtuar më 20/11/2019, ora 22:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori