Vajza e Çun Lajçit ndërroi jetë papritur në Prishtinë, ajo ishte shumë e lidhur me të atin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bubulina Lajçi u gjet sot në mesditë pa jetë nga autoritetet policore në lagjen "Dardania" në Prishtinë. Ajo është vajza e aktorit të njohur Çun Lajçi.

Ata të dy ishin shumë të lidhur bashkë dhe një pjesë të mirë të fotove të hedhura në rrjetet sociale, Bubulina i ka me të atin, shkruan Albeu.com

Ky i fundit u gjend në Neë York në momentin që vajza i ndërroi jetë. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori