Vaj e çokollatë kanabis, në pranga biznesmeni i njohur vlonjat
Policia ka kapur mat një biznesmen vlonjat pasi në kantinë i është gjetur një sasi e konsiderueshme vaj kanabisi dhe pluhur çokollate kanabis.

Prokuroria e Përgjithshme ben me dije se pas vendimit për kontroll, në banesen dhe kantinën ngjitur të shtetasit Shahin Zanaj u gjetën një sasi e konsiderueshme lëndësh të ndaluara më përmbajtje kanabisi.

Njoftimi i prokurorisë

Prokuroria Vlore pas marrjes se vendimit te kontrollit ne gjykate ushtruan kontroll ne banesen e shtetasit Shahin Zanaj, lindur ne Vezhdanisht Vlore dhe banues ne lagjen 24 maji Vlore.

Ne banesen dhe kantinen ngjitur me te u gjeten sasi e konsiderueshme vaj cannabis dhe pluhur cokollate cannabis.

U ushtrua kontroll edhe ne aktivitetin privat bar restorant ne Rradhime Vlore po nuk u gjet gje e kundraligjshme.

Sasia e gjetur eshte e konsiderueshme po nuk eshte peshuar pasi grupi hetimor eshte duke kryer veprime ende. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2018, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori