"Unë nuk jam me ty, jam me Barcelonën", batuta e qytetarit me Ramën
Kryeministri Edi Rama i pranishëm në Berat për ciklin kombëtar “Bashkia që Duam” ftoi qytetarët që të flisnin për zgjidhjet që kishin marrë falë platformës online.

Por një qytetarë ka shkaktuar të qeshura pasi iu drejtua Ramës me këto fjalë:

"Unë nuk jam me ty, jam me Barcelonënë".

Kjo shprehje nuk i ka pëlqyer shumë Ramës duke ditur se ai është tifoz i Juventusit, dhe i është kthyer duke i thënë qytetarit se ai ishte si demokratëtë "hajt se qeveria na i mbaron punet". /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori